HAKKIMIZDA

Ankara'nın kalitede adeta bir simgesi konumuna gelmiş olan Mavi Tuna Pastanesi olarak damak tadınıza yakışır nitelikte; ürünlerimizi, tamamen hijyen ilkelerine uygun şekilde üretip, her zaman taze ve lezzetli olarak, nitelikli ve güleryüzlü personelimizin servisi ile sizlerin beğenisine sunarak; kaliteli ve yenilikçi ürün ve hizmet anlayışı ile sizlerin memnuniyetini ve güvenini en üst düzeyde tutmak için çalışıyor, sevinçlerinize tat katmaktan mutluluk duyuyoruz...

Her sabah, günün ilk ışıkları ile birlikte, pastanemizin yeni çıkmış her biri ayrı lezzette poğaça, açma ve böreklerimiz ile sizlere sıcak bir günaydın demenin keyfini yaşıyoruz. Mavi Tuna da nefis kahvaltı çeşitlerimiz ile “Sabah Sevincini” bistro çeşitlerimizle de gün yorgunluğunuz atacaksınız. Kısaca sizlere günün her anında lezzet keyfi sunmanın heyecanını yaşıyoruz.

Pastanemizde üretilen ürünlerin tamamı günümüzün en kaliteli malzemeleriyle yapılmaktadır. Sizleri müşterilerinizi ve yavrularınızı düşünüyoruz.
Şeker hamurunda kullanılan gıda boyası haricinde herhangi bir katkı maddesinin pastanemizden içeri adım atması mümkün değildir.

Hayallerimizdeki lezzeti sunuyor, sizleri de bu hayale katmak için pastanemize bekliyoruz. Şimdiden HOŞGELDİNİZ.Kalite Politikamız...